Kde sledovat Prima Krimi online na webu? Źivé vysílání na internetu zde

Sponzorované odkazy

prima-krimi-logo-18Prima Krimi spustila své internetové vysílání. Stalo se tak pouze týden před začátkem reálného vysílání této stanice.

Nová filmová a seriálová stanice, která spadá pod portfolio televize Prima, zahajuje ostré vysílání již v pondělí, symbolicky na Velikonoční pondělí. Pokud ale nechcete čekat, nemusíte na ostrý provoz čekat, televize Prima Krimi totiž spustila vysílání online na webu, které je volně přístupné všem televizním divákům, kteří se chtějí dívat na živé vysílání Prima Krimi online na internetu,

Pokud máte doma svůj set-top-box, stačí když si stanici naladíte v multiplexu 3, kde tato nová televize bude vysílat. V tuto chvíli je možné vidět ve zkušebním vysílání promo smyčku, která nabízí televizním divákům pohled na programovou strukturu této stanice.

Pokud se chcete podívat na novou stanici Prima Krimi online na webu, najdete živý online stream na oficiálních stránkách televize Prima Krimi zde.

prima-krimi-online-zive-na-webu

Pokud vám nová stanice Prima Krimi online online na webu nejede, ujistěte se, že nejste v regionu mimo Česko Slovensko. V jiných regionech totiž stanice kvůli vysílacím právům běžet nemusí.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.